Flower Expo Ukraine – провідна виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні

Flower Expo Ukraine щорічно проходить у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) в Києві. Цього року захід відбудеться 17-19 квітня.

Виставка організована під патронатом Союзу українських квіткарів, і щорічно дана подія об'єднує фахівців із галузі садівництва з усієї України та країн СНД.

Під час Flower Expo Ukraine 2017 понад 7000 відвідувачів вирішили піти на виставку для пошуку нового продукту, нових контактів, отримання ринкової інформації або відвідування однієї з численних квіткових демонстрацій.

Близько 95 компаній з 9 країн світу обрали Flower Expo Ukraine як платформу для запуску або зміцнення свого бізнесу в Україні. До таких країн належать: Нідерланди, Франція, Німеччина, Польща, Кенія та інші.

Цьогорічна програма традиційно насичена новинками та цікавими заходами. У 2018 році до виставки долучається Flower Circus. «Квіткові чарівники» з  Flower Circus подорожують світом, щоб надихати та розважати флористів під час тематичних виставок та демонстрацій, показуючи найновіші флористичні тенденції та техніки.

Також цього разу щорічну програму «Букет-портрет» соціального проекту «Квіти – енергія життя» вирішили присвятити вірним друзям людини: собакам, оскільки як квіти, так і домашні тварини є складовою гармонійного, психологічно та фізично здорового життя людини.

Крім того, відомі голандські та українські флористи будуть ділитися своєю майстерністю та знаннями сучасних тенденцій.

Як і кожного року FlowerFame є організатором квіткових демонстрацій на головній сцені, яка працюватиме протягом усіх трьох днів виставки. Ці квіткові демонстрації стали основним приваблюючим місцем виставки і цікавлять флористів та інших фахівців галузі з усіх куточків України, а також аматорів та усіх тих, хто любить квіти.

Щоб дізнатись більше про виставку, будь ласка, відвідайте www.flowerexpo-ukraine.com

Для акредитації преси:

+ 38 044 577 04 25

info@cityofdreams.com.ua

 

Опубликовано на сайте: 15.04.2018

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простоbank ТВ рассказывает о том, что такое хенд-мейд и как на нем создать полноценный бизнес. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о личных и бизнес-финансах.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV