Кінотеатр «Оскар» у ТРЦ «Гулівер»: поринь у світ прем’єр і світових кіношедеврів

Усі жителі та гості Києва іноді хочуть добре відпочити, провести час з близькими людьми.

Усі жителі та гості Києва іноді хочуть добре відпочити, провести час з близькими людьми, отримати задоволення та яскраві враження. Щоб подивитися веселу комедію, зворушливу романтичну драму, трилер або сімейний мультфільм, відвідайте кінотеатр «Оскар». Він знаходиться на території торгово-розважального центру «Гулівер», що розташований у самому центрі столиці в районі станцій метро «Палац Спорту», «Льва Толстого» та «Кловська».

ТРЦ Gulliver — один з найбільш сучасних комплексів, побудований за кращими європейськими традиціями. Вигідне розміщення, наявність облаштованого кінотеатру та інших місць для відпочинку та розваг робить його привабливим місцем для киян та гостей столиці. На сайті https://gullivercenter.com/trc-entertainments/oskar-kino ви можете ознайомитися з афішею та сеансами, що відбудуться одразу після вимушеного карантину.

Переваги кінотеатру «Гулівер» у Києві

Кіно «Оскар» у ТРЦ «Гулівер» складається з шести залів, що можуть вмістити 1086 глядачів. Ви можете вибрати будь-який зал в залежності від ваших вимог до якості перегляду фільмів, вартості покупки квитків і часу сеансів. Деякі зали оснащені 3D-технологією, що дозволяє повністю зануритися в кінокартини через відчуття особистої присутності. Завдяки такому перегляду ви отримаєте незабутні враження та масу яскравих емоцій.

Родзинкою кінотеатру «Оскар» є прем'єрний зал, обладнаний новітньою для України технікою, що дозволяє переглядати фільми у форматі 4К. Високоякісна картинка з першого погляду підкорює навіть найвибагливішого глядача. 

У залах є VIP-місця, що дозволять відчувати себе максимально комфортно. За необхідності ви можете орендувати просторі зали кінотеатру «Оскар», щоб провести там урочисті церемонії будь-якої тематики, забезпечивши зручність розміщення для учасників і гостей.

Які фільми можна подивитися

Менеджери кінотеатру «Оскар» щодня ретельно стежать за виходом світових прем'єр, тож будь-який відвідувач може дивитися кінострічки улюблених жанрів у різний час доби завдяки грамотному складанню графіку сеансів. 

Трансляції фільмів у мережі кінозалів «Оскар» починаються в різний час, тому коли б ви не відвідали ТРЦ «Гулівер», вам не доведеться довго чекати найближчого сеансу. 

Вибирайте кіносеанси для дорослих або дітей, приїжджайте в ТРЦ Gulliver та отримуйте максимум задоволення від перегляду улюблених фільмів.

Опубликовано на сайте: 27.03.2020

Забавное видео

5-летний баскетболист демонстрирует впечатляющие навыки!


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма